Informacje o KancelariiKancelaria istnieje od 1992 roku. Jej siedziba mieści się w Centrum Szczecina przy ulicy Kaszubskiej 34/4. W bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Okręgowego i Sądu Rejonowego Szczecin-Centrum w Szczecinie, a także Prokuratury Okręgowej w Szczecinie oraz I Urzędu Skarbowego w Szczecinie.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Zbigniewa Śmigielskiego posiada długoletnią tradycję świadczenia usług prawnych oraz bogate doświadczenie. Przez wiele lat prowadził tutaj wspólną kancelarię i przyjmował swoich klientów adwokat Andrzej Gozdek.

Przedmiotem działania kancelarii są sprawy z zakresu:

- prawa karnego,
- cywilnego w tym spraw o zapłatę, windykację należności, spraw spadkowych i majątkowych,
- rodzinnego i opiekuńczego,
- gospodarczego,
- administracyjnego.

Podejmujemy działania na terenie Szczecina oraz Województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i lubskiego, a w razie potrzeby na terenie całego kraju. Współpracując z innymi kancelariami adwokackimi i radcowskimi w zakresie prawa finansowego i podatkowego oraz z biegłymi rewidentami z listy ministerstwa finansów.

Kancelaria adwokacka Adwokata Zbigniewa Śmigielskiego podejmuje różnorodne zadania prawne, świadczy profesjonalną obsługę prawną osób fizycznych, prawnych oraz innych jednostek organizacyjnych. Reprezentujemy interesy naszych klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz Sądem Najwyższym, a także organami administracji publicznej.

Adwokat Zbigniew Śmigielski jest zawsze dostępny dla wszystkich zainteresowanych uzyskaniem porady prawnej lub zleceniem sprawy, zapraszając szczególnie na dyżury, które pełni w Kancelarii w każdy wtorek i czwartek pomiędzy godziną 15 a 17.
Ponadto kancelaria czynna jest codziennie od godziny 9 do godziny 17.